Novinky

Letak De Dietrich

Exkluzivní nabídka kuchyní PNYD s kuchyňskými spotřebiči De Dietrich

3.2.2017 | projekty

Ve spolupráci s francouzskou značkou kuchyňských spotřebičů De Dietrich vám nabízíme kuchyně se spotřebiči této značky za akční prodejní ceny. Značka De Dietrich je jedním z největších inovátorů světa designových kuchyňských spotřebičů. Více o akční nabídce se dozvíte v letáku PNYD_DE DIETRICH. Nabídka platí do 30. 6. 2017.

Bieblova Double Panel

Projekt Bieblova

2.12.2016 | projekty

Naše firma se stala partnerem nového projektu výstavby bytového domu Bieblova v Praze 5. Architektura této stavby, která byla navržena architektonickým atelierem P6PA+Architects, navazuje na život a dílo Konstantina Biebla. Tento projekt poskytuje individuální přístup ke každému klientovi. Dává mu možnosti výběru z více variant řešení interiéru. Do projektu byly vybrány pouze kvalitní výrobky a materiály zaručující uživatelský komfort. Více o projektu najdete na webových stránkách bieblova.com.

06 web

Realizace kuchyně Greenpoint

18.1.2015 | Kuchyně

V říjnu 2014 vzniklo toto netradiční řešení skříňové kuchyně Greenpoint. Čistě bílá kuchyň je posazena do rustikální dubové skříně. Lehké, elegantní otevírání zajišťuje dokonalý posuvný systém od firmy Häfele. Potravinová skříň a ostrůvek se skrytou troubou a lednicí vkusně doplňují hlavní část kuchyně.

21

Realizace designové kuchyně Colonial

20.12.2014 | Kuchyně

Kovové plochy s přírodními dubovými stoly tvoří dokonalý celek kuchyně amerického stylu Colonial. Mezi netradiční prvky této kuchyně patří především samostatně zavěšená trouba, levitující varná deska nebo popisovatelný obklad místo klasické nevyužité plochy nad pracovní deskou. Ze spotřebičů jsme vybrali indukční varnou desku italské značky Foster a ostrůvkový odsavač Falmec.